گالری ما

اطلاعات تماس

اینفوگرافیک مزایای میکروسمنت

چرا میکروسمنت؟ ميكروسمنت آينده بازسازي ساختمان را رقم می‌زند

میکروسمنت پوشش تزیینی است كه امروزه در بسياري از فضاهاي داخلي اجرا می‌شود؛ اما بايد يدانيم كه ميكروسمنت پوششي است براي آينده.

 مزایای فراوان ميكروسمنت نسبت به سایر مواد، آن را برای ایجاد انواع فضاها و سبک‌ها ایده‌آل می‌کند. در اینجا مزایای اصلی میکروسمنت را توضیح می‌دهیم. محصول و پوششي نفيس كه قطعاً مجذوب آن خواهيد شد و با آن به خانه رویاهای خود خواهید رسید.

  1. رنگ و طرح های بی نهایت متنوع

مخلوطی از انواع مختلف رنگ‌دانه‌های رنگی در میکروسمنت، رنگ‌های متعددی را در اختیار مجري ميكروسمنت قرار می‌دهد تا خلاقیت خود را به رخ بكشد. ترکیبات نامحدودی که به هر اتاق یا مبلمانی زندگی خاص خود را می‌بخشد و شخصیت یک خانه منحصربه‌فرد و تکرار نشدنی را تقویت می‌کند.

  1. سازگار با تمام سطوح

یکی از مزایای بزرگ میکروسمنت، توانایی آن در سازگاری با تمام سطوح موجود است.  چسبندگی زیاد ميكروسمنت اين امكان اجرا بر روي سطوح مختلف را فراهم می‌کند؛ بنابراین مانند براي بازسازی خانه، نیازی به خراب كردن و حذف پوش قبلی نیست. با ميكروسمنت ديگر نگران پوسته‌شدن ديوار نباشيد.

  1. قابلیت تزئینی بالا

میکروسمنت هم در داخل و هم در فضای باز قابل‌استفاده بوده و برای کف، دیوار، سقف، تراس، استخر و حتی مبلمان کاملاً مناسب است. به همین دلیل است که میکروسمنت ارزش تزئینی بالایی دارد؛ زیرا هرچه را كه بتوانيد تصور کنید، می‌توانید آن را انجام دهید و اجرا كنيد.

  1. مقاومت بالا

اگر میکروسمنت را انتخاب می‌کنید، مقاومت را نیز انتخاب می‌کنید، زیرا این ماده‌ای است که در برابر استحکام مکانیکی، سایش یا تأثیر اشعه ماوراء بنفش و غیره کاملاً مقاوم است. همه مواد و پوشش‌ها نمی‌توانند اين ادعا را داشته باشند.

  1. نصب سریع و تمیز

یکی از بزرگ‌ترین سردردها هنگام بازسازی خانه فکرکردن به زباله‌هایی است که هنگام پیشرفت کار جمع می‌شوند. با میکروسمنت شما حتی یک تکه قلوه سنگ هم در فضا نمی‌بینید  و اجراي ميكروسمنت آن بسیار سریع و آسان است.

  1. تمیز کردن و نگهداری

با توجه به مورد قبل، تمیز کردن و نگهداری ميكروسمنت بسیار ساده است. فقط با آب و صابون خنثی، اطمینان حاصل می‌کنید که میکروسمنت همیشه در شرایط عالی قرار دارد و خواص آن دست نخورده باقی می‌ماند.

برای تمیزکردن بهینه این پوشش تزئینی، پاک‌کننده‌های طراحی شده توسط ويتوسمنت يعني پاك كننده ميكروسمنت را می‌توانید امتحان كنيد.

  1. ضخامت

برخلاف سیمان معمولي صاف شده، ضخامت میکروسمنت حداقل است، زیرا یک لایه نازک بین 2 تا 3 میلی‌متر اعمال می‌شود. به‌این‌ترتیب حتی اگر روی هر سطح دیگری قرار گیرد، فينيش و رخ كار نامحسوس است.

  1. اقتصادی و مقرون به صرفه

این واقعیت که برای نصب میکروسمنت نیازی به برداشتن سطح قبلی نیست، هزینه کل یک کار یا بازسازی که ذره‌ای از تمایز و ظرافت را از دست نمی‌دهد، به‌شدت کاهش می‌دهد.

ويتوسمنت بهترين و پيشروترين تولیدکننده ميكروسمنت در ايران است. محصولات ما ترکیبی از عملکرد بالا، سهولت کاربرد و پرداخت‌های منحصربه‌فرد و متمايز است که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.

ویتو

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *