گالری ما

اطلاعات تماس

آشپزخانه مدرن طوسی با دیوار میکروسمنت

میکروسمنت چیست؟

به‌عنوان یک محصول مبتنی بر سیمان، میکروسمنت حاوی بسياري از ویژگی‌ها و جذابیت‌هایی است که در تمامي پوشش‌های ديگر می‌توانید پيدا كنيد. ميكروسمنت از رزین، رنگ، چسب، سیمان و سپس آب ساخته شده است. برخی از فرمول‌های ميكروسمنت ممکن است حاوی عناصر دیگری باشند، اما این تركيب از تامین کننده‌ای به تامین کننده دیگر متفاوت است. مانند هر دستور غذا و رسپي، هر يك از ميكروسمنت ها،  نسبت و رنگ خاص خود را برای دستیابی به فينيشينگ که ارائه می‌دهند دارند. به لحاظ ظاهري و بصري، ماهیت ميكروسمنت در بسیاری از موارد با پوشش‌هایی همانند بتن و سیمان مشابه است و برای کسانی که از این حس در طراحی لذت می‌برند يك گزينه ایده‌آل است.

چرا ميكروسمنت بیشتر از گزینه‌های دیگر هزینه برمی‌دارد؟

ميكروسمنت به‌عنوان یک انتخاب برتر برای کف، دیوارها و حمام محسوب می‌شود و به طور طبیعی هزینه بیشتری نسبت به سایر گزینه‌های موجود دارد.

اگر بودجه محور هستید و به هزینه‌ها حساس، گزینه‌های مواد دیگری نیز وجود خواهد داشت که ممکن است برای پروژه شما مناسب‌تر باشد. مواد اولیه خاص و متفاوت و فرآوری آنها، همراه با هزينه برخي اقلام هزینه حمل‌ونقل، همگی جمع می‌شوند و در قیمت میکروسمنت لحاظ می‌شوند. همچنین، ازآنجایی‌که این محصول یک محصول تخصصی است و چندان مناسب بازار D.I.Y نیست، هزينه آن هم براي افراد صرفه‌جو قدري بالا است.

آیا میکروسمنت ارزش هزینه‌کردن دارد؟

مانند هر گزینه تکمیل تزئینی، تصمیم‌گیری در مورد ارزش استفاده از میکروسمنت به عهده شماست. گزینه‌های نهايي بسیار ذهنی و مبتنی بر  هر شخصی متفاوت هستند. اگر مشتاق یک پوشش و بافت بدون درز هستید، ميكروسمنت برای شما جذاب خواهد بود. اگر از كاشي و موزاييك و سراميك خسته شده‌اید، ميكروسمنت ديوار، ميكروسمنت كف می‌تواند گزينه مناسبي براي شما باشد.

آیا می‌توانم برای صرفه‌جویی در هزینه، Microcement را خودم اجرا کنم؟

برای صرفه‌جویی در هزینه‌های نیروی کار می‌توانید رویه میکروسمنت را خودتان اجرا کنید. بااین‌حال، اگر به‌اندازه کافی در مورد نحوه انجام این کار آموزش ندیده‌اید، انجام این کار را توصیه نمی‌کنیم. این محصولات شبیه به بیرون‌کشیدن یک قلم‌مو در آخر هفته و نقاشي و تفریح‌کردن نیستند. اصلاح اشتباهات یا خطاها می‌تواند پرهزینه و زمان بر باشد. توصيه اكيد ما اين است كه اجراي ميكروسمنت را به كارشناسان مجرب و حرفه‌ای ما بسپاريد.

میکروسمنت چقدر دوام خواهد داشت؟

هنگامی که میکروسمنت به‌درستی اجرا شود مدت‌زمان زیادی دوام می‌آورد، معمولاً هر 5 تا 10 سال یکبار یا با تغییر ذائقه و سليقه و مطابق با مد روز می‌توانید خانه خود را بازسازی کنید. درصورتی‌که بتوانيد به‌خوبی از ميكروسمنت مراقبت كنيد می‌توانید تا مدت‌های بسيار از پوشش متفاوت و ديزاين خاص فضاي خود لذت ببريد. جذابيت بالاي  این محصول در این است که اگر از آن خسته شده‌اید یا تمایل به تغییر رنگ دارید، می‌توان آن را به‌راحتی سمباده زده، آماده کرده و دوباره آن را با رنگ و شمايل جديد داشته باشيد. براي خريد بهترين ميكروسمنت و اجرايي بی‌نقص با كارشناسان فروش ويتو تماس بگيريد. ما در كنار ميكروسمنت گزینه‌هایی ديگر همچون سنگ‌فرش دكوراتيو و كفپوش اپوكسي را هم براي شما تدارک دیده‌ایم.

ویتو

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *