گالری ما

اطلاعات تماس

دیوار میکروسمنت در نشیمن

 موارد استفاده، انواع، کاربرد و مزایا

یک پوشش تزئینی متشکل از سیمان، رزین‌های پایه آب، مواد افزودنی و رنگ‌دانه‌های معدنی است که به دلیل چسبندگی زیاد می‌تواند بر روی بسیاری از سطوح عمودی و افقی اعمال شود. این پوشش ساختمانی کاملاً متمایز است؛ زیرا مستقیماً می‌تواند بر روی سطح موجود اعم از کاشی، گچ تخته، کاشی کف، سنگ مرمر، ترازو یا گچ و بسیاری دیگر اعمال شود. به‌راحتی و تنها با ضخامت 3 میلی‌متر به‌سرعت می‌توانید فضاي خود را بازسازی كنيد.

ميكروسمنت ويتو، پوششی پیشرفته، بدون درز و اتصال و مناسب برای فضاهای بیرونی و داخلی است. ميكروسمنت می‌تواند روی کف، دیوار، پله، سقف، استخر و حتی مبلمان اجرا شود. تطبیق‌پذیری آن منجر به حضور روزافزون آن در بازسازي و نوسازی خانه‌های شخصی و همچنين اماکن تجاری و سطوح بزرگ مانند مراکز ورزشی، ساختمان‌های صنعتی، هتل‌ها و رستوران‌ها شده است.

به دليل بافت و تكسچرهای مختلف (سخت یا نرم) و همچنين طیف گسترده‌ای از رنگ‌های میکروسمنت و پرداخت‌های متفاوتی که لاک‌ها و پوشش‌های فلزی شخصیت منحصربه‌فرد و يكتا به اتاق‌ها بدهید.

پوشش های میکروسمنت را كجا می‌توان استفاده کرد؟

راهكارهاي تزئینی میکروسمنت بی‌نهایت گسترده است. به همین دلیل، کاربردهای آن  از پله‌های میکروسمنت یا استخرهای شنا میکروسمنت گرفته تا مبلمان پوشيده شده با میکروسمنت، بسیار متنوع است. همچنين میکروسمنت را در کف و دیوار آشپزخانه، حمام و میکروسمنت ويتو به شما اجازه می‌دهد تا هر سطحی را، مهم نیست که چقدر بزرگ باشد، بپوشانید.

رنگ ويتوسمنت روكشي پیوسته، بدون درز و شکاف را براي شما فراهم می‌کند. تمیز کردن، ضدعفونی کردن و شستشوي ميكروسمنت بسيار ساده است؛ ازاین‌رو به‌راحتی می‌توانید آن را در مطب، اماكن درماني، بیمارستان‌ها و…استفاده كنيد. ميكروسمنت مطب دندانپزشکی، ميكروسمنت بيمارستان و… از انواع مختلفي است كه می‌تواند به‌راحتی جايگزين رنگ و ساير پوشش‌ها گردد. ميكروسمنت در به‌وجودآوردن فضايي عاري از باكتري و ميكروب كمك می‌کند و ازاین‌رو می‌توانید اين پوشش دکوراتیو را در آشپزخانه، حمام و.. استفاده كنيد.

میکروسمنت دیوار

پوشش میکروسمنت یک مصالح ساختمانی بسیار توصیه شده برای پوشش انواع دیوارها و نماها است. به دليل ساختار و همچنين تنوع رنگي و بافت ميكروسمنت يك گزينه مناسب براي جايگزيني كاغذ ديواري و رنگ بر روي ديوار است.

ميكروسمنت كف

پوشش ميكروسمنت كف، با پوششي يكپارچه، بدون درز و ترك، سطح زيبا و جذابي را در كف ساختمان، كف اتاق‌ها، كف نشيمن و…براي شما فراهم خواهد كرد. ميكروسمنت جايگزين مناسبي براي پاركت، لمينيت، سنگ، كفپوش، موزاييك و سراميك است.

ميكروسمنت حمام و سرويس بهداشتي

پوشش ميكروسمنت به دلیل مقاومت آن در برابر رطوبت و همچنين تمیز کردن آسان، یک پوشش تزئینی عالی برای بازسازی حمام است. طبله كردن، ترك و… ساير مشكلاتي كه با رنگ در سرويس بهداشتي داريد با ميكروسمنت براي شما اتفاق نخواهد افتاد.

ميكروسمنت آشپزخانه

پوشش میکروسمنت در آشپزخانه‌ها به روش‌های مختلفی قابل‌استفاده است. ميكروسمنت می‌تواند کف‌ها و دیوارها، سقف‌ها، سینک‌ها و میز کار آشپزخانه را تقریباً در هر رنگی که تصور می‌کنید بپوشاند. همچنين از ميكروسمنت می‌توانید به‌عنوان يك گزينه مناسب براي فضاي بين كابينت استفاده كنيد.

ميكروسمنت پله

تطبیق‌پذیری و انعطاف‌پذیری میکروسمنت در حدي است که حتی می‌توان از آن در پله‌ها استفاده کرد، اگرچه کار اجراي آن تا حدودی پیچیده‌تر است. با میکروسمنت ويتو می‌توان پله‌های مستحكم، مقاوم و جذابي را طراحی کرد. ميكروسمنت پله جايگزين مناسبي براي پاركت لمينت روي پله، موزاييك و سنگ و … است.

ميكروسمنت استخر

پوشاندن داخل و اطراف استخر با میکروسمنت گزينه بسيار موفقي است. عدم لغزش و ضدآب بودن پوشش ميكروسمنت و همچنین مقاومت عالی آنها در برابر اشعه ماورا بنفش، آن را برای پوشش استخرهای سرپوشیده و روباز ایده‌آل کرده است.

میکروسمنت فضای باز

میکروسمنت یک پوشش پیوسته عالی برای سطوح خارجی مانند کف تراس، پاسیو منازل مسکونی یا نما و دیوارهای ساختمان است.

“اين پوشش ديوارها و زمين را مي پوشاند تا يك سبك و استايل تزئيني منحصر به فرد ايجاد كند.”

مزایای میکروسمنت

میکروسمنت یک پوشش دكوراتيو و تزئینی است که دارای ویژگی‌های بسیار بارز و متمايزي است.

در اینجا خلاصه‌ای از مزایای اصلی میکروسمنت آورده شده است:

 • فينيشينگ و پرداخت‌های تزئینی متنوع و متفاوت
 • سطح بدون درز
 • قابل‌استفاده و اجرا در فضاهای داخلی و خارجی
 • طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و بافت‌های میکروسمنت
 • اجرا و پرداخت نهايي هنري كه دست شما را در طراحي داخلي کاملاً بازمی‌گذارد
 • چسبندگی بالا، سازگار با کاشی، مرمر، ظروف سنگی، ترازو، گچ تخته، بتن، سیمان، گچ و غیره
 • مقاوم در برابر ترافیک، ضربه، خط‌وخش و محصولات شیمیایی
 • ضدآب
 • ضدلغزش، بسته به نوع پرداخت و لايه نهايي می‌تواند زبر يا نرم را اجرا كرد
 • اجراي سريع
 • ضخامت مصالح 2/3 میلی‌متر، بنابراین بر بار ساختاری ساختمان تأثیر نمی‌گذارد
 • مواد طبیعی، محصول 100% سازگار با محیط‌زیست
 • نگهداری و تمیزکردن آسان؛ با آب و شوينده با pH خنثی می‌توان آن را به‌راحتی تميز كرد
 • فضاهای عاری ‌از میکروب و باکتری

 

ویتو

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *