گالری ما

اطلاعات تماس

میکروسمنت نما

میکروسمنت نما به‌عنوان يك پوشش نهايي براي نماي ساختمان و بخش‌های مختلف ساختمان و خانه از جمله پلكان، راه‌پله، ایوان، محوطه ورودي ويلا و ساختمان، تراس و نیمکت کاربرد فراوانی دارد. ميكروسمنت روی نماي ساختمان چيزي بسيار فراتر از  یک سبک معماری ساده و معمولي  را ارائه می‌کند. با استفاده از ميكروسمنت نما، از طریق یک پوشش همگن و ضد آب، سبکی مدرن و امروزی را در طراحي خود خواهيد داشت.

نماي ميكروسمنت، علاوه بر زيبايي بصري و ظاهري پوششي با مقاومت بالا در برابر ترک خواهيد داشت. روکشی که می‌توانید بنا به سليقه و ديزاين لايه نهايي صاف یا روستيك داشته باشيد.

تغییرات دما یا گذر زمان دیگر مشکلی برای حفظ وضعیت مناسب نما نخواهد بود. میکروسمنت برخلاف مصالح قديمي سنتی نیازی به رنگ‌آمیزی ندارد. به هر پروژه بازسازي یا نوسازی يك نظم و يكپارچگي بصري با بيشترين کارایی را می‌دهد.

با میکروسمنت می‌توان یک نمای ساده را به مکانی منحصربه‌فرد و زیبا تبدیل کرد.

با انتخاب ميكروسمنت براي نماي ساختمان، دیگر نگراني از بابت ظاهر آن نخواهيد داشت، چراكه باگذشت زمان چنین پوششی به دلیل مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش زرد نمی‌شود و تغيير رنگ نمی‌دهد. ميكروسمنت برای بازسازی دیوارهای بيروني ساختمان گزینه‌ای ایده‌آل است چرا كه شما در کوتاه‌ترین زمان ممكن می‌توانید نماي بيروني ساختمان را متحول كنيد. به لطف چسبندگی خوب، ميكروسمنت ويتو را می‌توانید بر روی انواع سطوح و پانل‌ها اعمال کنيد. به‌خاطر داشته باشيد که این محصول يك متريال دوستدار محیط‌زیست است و مواد سمي از خود آزاد نمی‌کند. این متريال مقاومت بالایی در برابر سرما دارد.

چرا بايد میکروسمنت ويتو VITTO را برای نما انتخاب کنید؟

اول‌ازهمه اينكه، سطح بدون درز ميكروسمنت به شما  اين امکان را  می‌دهد كه  مفاصل، محل‌های اتصال،  و ناترازی‌ها را پنهان کنید.

ثانیاً به لطف طیف وسیع رنگ‌ها می‌توانید هر رنگی را انتخاب کنید.

ثالثاً این متريال در برابر تغییرات دما، شرایط آب‌وهوایی مقاوم است و آب را جذب نمی‌کند.

درک این نکته حائز اهمیت است که تکمیل نمای بیرونی به‌صورت مرحله‌ای و تدريجي انجام می‌شود و رعایت تمام ملاحظات و مراحل اجراي ميكروسمنت نما مهم است، در اين صورت است كه تمام خواص مواد حفظ شده و لایه کاملاً تراز و بدون درز را خواهيد داشت.

اهميت وضعيت جوي و دماي هوا در اجراي ميكروسمنت نما

توجه كنيد که پروژه  میکروسمنت نما باید در دمای کمتر از 8 درجه سانتی‌گراد انجام شود.

مراحل اجراي ميكروسمنت نما به‌این‌ترتیب است:

  • آماده‌سازی بستر كار
  • اجراي ملات ابتدايي خاک با ماسه کوارتز
  • اجراي لایه اول میکروسمنت
  • اجراي لایه دوم میکروسمنت
  • اجراي لاك محافظ ميكروسمنت

توجه داشته باشيد كه كار ميكروسمنت و به‌ویژه ميكروسمنت نما را به دست اهل‌فن و تيم باتجربه بسپاريد زیرا لایه‌های ميكروسمنت بايد یکی‌یکی اجرا شوند و قبل از خشک‌شدن متريال، درزها و اتصالات باید پردازش شوند.

شما می‌توانید با انتخاب رنگ دلخواه از مجموعه ميكروسمنت ويتو، متريال درخواستي خود را در حجم دلخواه سفارش دهید.

هزينه اجراي ميكروسمنت نما

مجريان ميكروسمنت مجموعه ويتو با تجارب درخشان و تخصص خود تلاش می‌کنند تا كار و نماي متفاوتي را به شما تحويل دهند.

قیمت میکروسمنت نما به عوامل مختلفی از جمله وضعیت زيركار و بستر نماي شما، مساحت موردنیاز برای پوشش، پیچیدگی کار و انتخاب رنگ بستگی دارد. قيمت ميكروسمنت نما و هزینه نهایی فقط پس از بازرسی دیوارهای بیرونی قابل‌ارائه است.

قيمت ميكروسمنت نما

متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد تا باتوجه‌به نوع اتاق و متراژ، هزینه میکروسمنت را محاسبه کنید، کافی است با ما تماس بگیرید.