گالری ما

اطلاعات تماس

میکروسمنت

بتن در معماری به دلایل زیادی بسیار محبوب است. ويژگي و خواص مثبت آن استحكام و مقاومت در برابر رطوبت است که گذر زمان اين موضوع را به‌خوبی ثابت كرده است. بافت و طراحی بتن این امکان را فراهم می‌کند که این متریال را بتوانيد در كليه اماكن استفاده كنيد. ايراد و عیب اصلی بتن بنايي وزن آن است. ميكروسمنت بهترين گزينه است كه با ظاهر و نمايي بهتر تمامي خواص مفيد بتن را به شما ارائه می‌دهد.

ميكروسمنت ديوار گزينه و جايگزين بسيار مناسبي براي انواع كاغذ ديواري، رنگ، كنيتكس، ديوارپوش و پانل‌های ديواري است و انعطاف‌پذیری و تنوع بالاي رنگ و طرح آن اين اجازه را به شما می‌دهد كه بتوانيد فضاي متفاوتي را ايجاد كنيد.

باتوجه‌به  ترکیب توسعه‌یافته و توليد شده پليمري، می‌توان متریالی خاص و  بادوام ایجاد کرد که انتظارات معماران و طرفداران فضای داخلی مدرن صنعتی و مینیمالیستی را در سبک Loft برآورده کند. ميكروسمنت همان مقاومت، سختي و ویژگی‌های بتن و سمان بنايي را با بار مرده كمتر و همچنين جلوه و زيبايي بيشتر به شما می‌دهد. شما در ميكروسمنت زمختي و نچسبي بتن بنايي را نداريد.

Microcement برای دکوراسیون داخلی در سبک‌های مدرن Loft، High-Tech، مدرن و صنعتی ایده‌آل است. این محصول کاملاً با سبک کلاسیک اتاق و فضا انطباق دارد.

سطح میکروسمنت ظاهری مدرن و خاص دارد و فراوانی رنگ‌ها و بافت‌های متريال به شما امکان می‌دهد بهترین راه‌حل را برای هر محوطه و ساختمان و برای هر فضای داخلی پیدا کنید.

و اگر تصمیم دارید این نوع متریال را انتخاب کنید، آن را برای دکوراسیون کف یک آپارتمان، دفتركار، استوديو  یا … از ويتو خریداری کنید.

قيمت ميكروسمنت ديوار

متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد تا باتوجه‌به نوع اتاق و متراژ، هزینه پوشش میکروسمنت را محاسبه کنید، کافی است با ما تماس بگیرید.