گالری ما

اطلاعات تماس

بسته بندی سنگفرش ویتو

سنگفرش

سنگفرش دکوراتیو ویتو پوششی است بر پایه رزین و سنگدانه های طبیعی که می تواند هم در داخل و هم بیرون ساختمان فضای دلنشینی را برای شما ایجاد کند.

سنگفرش ویتو به دليل فرمولاسيون پيشرفته رزين، مقاومت بسيار مناسبي در برابر شرايط آب و هوايي متنوع دارد. این سنگفرش علاوه بر ايجاد خواصي همچون ضد لغزش شدن سطح، مانع از ايجاد خزه و ماندگاري آلودگی بر روي سطح می‌شود.

 • ماندگاري بالا

  سهولت و سرعت اجرا

  مقاومت فشاري بالا

  طرح و رنگ متنوع

  ضد لغزش

  قابليت اعمال بر روي كليه سطوح

محوطه ویلا،تراس، روف گاردن و... 

محوطه استخر

مراکز خرید

پارکینگ ها

چرا سنگفرش ویتو Vittostone
امضای طبیعت در دکوراسیون داخلی

اگر از گزینه ها و مصالح رایج و متداول محوطه سازی خسته شده اید استفاده از سنگفرش دکوراتیو ویتو بهترین گزینه است. سنگ‌فرش‌های بتنی، سنگ، موزاییک، سرامیک و… مصالحی هستند که برای محوطه ورودی اماکنی چون ویلاها، ساختمان‌های و تجاری، محوطه استخر و هتل، فضای داخلی ساختمان بسیار رایج هستند. سنگ‌فرش دکوراتیو ویتو آمبیانس و فضای خاصی را برای شما ایجاد می‌کنند. اگر برای طراحی محوطه خود به دنبال راه‌حلی خاص، منحصربه‌فرد و لوکس می‌گردید، سنگفرش ویتو پاسخگوی شماست.

مقاومت مکانیکی سنگفرش ویتو، این محصول را به‌عنوان بهترین انتخاب برای پوشش کف پارکینگ‌ها، محوطه استخر، مسیرهای پیاده‌روی، پیاده‌راه‌ها، ورودی ساختمان‌ها، ویلاها، مراکز تجاری و اداری تبدیل می‌کند. برای استفاده از سنگفرش دکوراتیو ویتو در اماکن یا فضاهای باز می‌توانید از سنگفرش با قابلیت عبور آب استفاده کنید.

جهت استفاده ازاین کفپوش در فضاهای داخلی با استفاده از لاک ویژه ویتو، می‌توانید این سنگفرش را در سالن‌های پذیرایی، لابی مجتمع‌های مسکونی، لابی هتل‌ها و… استفاده کنید. همچنین اگر ویژگی ضدلغزش بودن اماکن و محوطه‌هایی همچون رمپ پارکینگ‌ها، ورودی ساختمان‌ها و… مدنظر شما باشد، می‌توانید از سنگفرش مورتار اپوکسی ویتو استفاده کنید.

اجرا سنگفرش ویتو Vittostone

محصولات مرتبط