گالری ما

اطلاعات تماس

سنگفرش دکوراتیو

سنگفرش دکوراتیو، ترکیب بی‌نظیری است از سنگ و رزین. ترکیب رزین مخصوص با سنگ‌دانه‌های طبیعی و معدنی، پوششی را به وجود می‌آورد که علاوه بر مقاومت بسیار بالا، زیبایی و چشم نوازی فضا را نیز دوچندان می‌کند. از ویژگی‌های این سنگفرش می‌توان به مقاومت در برابر فشار، ضربه و انواع مواد شیمیایی اشاره کرد. از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این سنگفرش قابلیت عبور آب از سنگفرش اجرا شده در فضای خارجی ساختمان، مقاومت رطوبــتی و شیـــمیایــی در فضای داخـــلی است. لازم به ذکر است برای اجرای این سنگفرش، بر خلاف دیگر کف‌پوش‌ها  نیاز به  سطح زیر کار صاف و یکنواخت نیست.

درصورتی‌که نیاز باشد‌ سنگفرش دکوراتیو یا سنگفرش رزینی در محیط داخلی ساختمان مورداستفاده قرار گیرد و سهولت پاکیزگی و تمیزکردن سطح نیز حاصل گردد، سطح‌ سنگفرش، توسط لاک پوشش داده شده و منافذ آن پر می‌گردد.  به‌این‌ترتیب می‌توان از ظاهر زیبای‌ سنگفرش در محیط داخل استفاده نموده و علاوه‌برآن، همچنان از زبری و ایجاد اصطکاک در سطح نیز بهره برد.

مزیت رقابتی این نوع‌ سنگفرش یا کفپوش سنگی نسبت به‌ کفپوش های سرامیکی، زبر بودن سطح و اصطکاک مناسب حتی هنگام خیس بودن است که پیشنهاد می‌گردد در حمام‌ها، سرویس‌های بهداشتی، بالکن‌ها و حتی در آشپزخانه‌ها نیز مورداستفاده قرار گیرد.

اماکن کاربری سنگفرش دکوراتیو:

محیط‌های داخلی ساختمان

پله‌ها

سرویس‌های بهداشتی

حمام

آشپزخانه

بالکن

مزیت رقابتی این نوع‌ کفپوش نسبت به‌ کفپوش های سرامیکی، زبر بودن سطح و اصطکاک مناسب است

ویژگی‌های سنگفرش دکوراتیو:

طراحی و اجرا در طرح‌های متنوع

ضد آب و ضدلغزش

چسبندگی بسیار بالا به سطوح بتونی

مقاومت فشاری بالا

مقاومت در برابر شوینده‌های مختل